Yoltaş Asfalt Zemin Uygulamaları


Yoltaş Asfalt Zemin Uygulamaları

Asfalt zemin kaplama, Renkli desenli asfalt, spor sahaları, bisiklet yolları, yürüyüş yolları ve açık kapalı otopark çizgileri alınında hizmet veren YOLTAŞ ASFALT birçok farklı kollardaki sanayi firmalarına hizmet etmektedir.

YOLTAŞ ASFALT Firması olarak; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız, 2007'den beri yenilikleri ve teknolojiyi sizlere sunarak kauçuk kaplama, spor sahası ve asfalt kaplama, açık kapalı otopark uygulama ihtiyaçlarınız için çalışan aktif, güçlü ve yetenekli bir ekiple her zaman sizlerleyiz.

YOLTAŞ ASFALT , Görselliğin önemli olduğu noktalarda, sanat ve estetiğin birleştiği uygulama alanlarında, Siz’lere yaşanabilir mekanlar sunmasında, Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten onur duymaktadır.

- Ülkemiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri olusturabilmektir.
- Kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek,
- Sosyal sorumluluk bilinci ile kurum kültürümüzü oluşturmak,
- Eğitimli çalışanları istihdam etmek,
- Müşteri beklentilerine uygun, kaliteli ürünler sunmak,
- Milli gelire katkıda bulunmaktır.
- Sorumluluk bilincine sahip uzman kadromuz ile ileri teknolojiyi birleştirip farklılık yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve sektör lideri olmak.

Ülkemizin bir çok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğrulandığı ilkelerle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımız dan aldığımız güçle en iyi şekilde hizmet üretmektir. Asfalt kaplama sektöründe farklı teknikleri uygulamak, Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak temel amacımızdır.

İlkelerimiz

Müşteri odaklı olmak,
Ekip çalışmasına inanmak,
İş sağlığı, iş güvenliği ve eğitimine önem vermek,
Katılımcı olmak,
Sürekli iyileşmek,
Güvenilir olmak,
Dürüst olmak,
Çevreyi korumak,
Topluma fayda sağlamak.

Proje Alanın Görselini Gönderiniz?