Yoltaş Asfalt Zemin Uygulamaları

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol Saha Yapımı

Basketbol saha yapım maliyetleri, açık basketbol saha yapımı ve kapalı basketbol saha yapımı için ekibim yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. 

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 - 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya'dan oluşmaktadır. 

Basketbol Akrilik Zemin Uygulaması

Basketbol sahalarına akrlik uygulanırken bazı kuralları gözönünde tutuyoruz. Dış mekan basketbol sahaları yapımı için en çok tercih edilen zemin ise akrilik zemin yani akrilik boya ile yapılan zeminlerdir o yüzden akrilik önemini vurgulamakta fayda vardır. Açık basketbol sahası yapımı için öncelikle beton zemin hazırlanmalıdır. En önemlisi Helikopter beton zemin tabir edilen iyice düzgünleştirilmiş yüzeye beton kuruduktan sonra akrilik boya tatbik edilmektedir bu sayede ağırlık bazında sorunlara çözüm getirilmiş olunur. Akrilik boya ile yapılan basketbol sahaları da istenilen renklerde olabilmektedir. 

Basketbol Indoor Poliüretan Uygulaması

Kapalı spor salonları içerisinde bulunan çok amaçlı zeminlerde basketbol, voleybol, futbol, hentbol ve tenis gibi sporlar aynı spor zemininde yapılabilmektedir. Kapalı spor salonları için en uygun zemin yukarıda da bahsettiğimiz gibi parkde zemindir. Ancak parke zemin fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olduğu için ancak profesyonel sahalarda, bazı kollejlerde ya da lüks spor salonlarında tercih edilmektedir 

Basketbol Parke Zemin Uygulaması
Basketbol için en uygun zemin parke zemindir. Parke yani ahşap basketbol zeminleri dünyada, ülkemizde ve NBA gibi profesyonel basketbol liglerinde tek seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Basketbol parke zemin çeşitleri, basketbol parke zemin fiyatları, basketbol ağaç parke fiyatları ve basketbol parke zemin yapımı için lütfen bizimle irtibata geçin. Kalitesine göre ve ortamına göre fiyat farkı vardır bu yüzden Teklif istemeniz ve size dataylı bilgi sunmamız daha sağlıklı olacaktır.


UYGULAMA GÖRSELLERİ / PROJELER

Proje Alanın Görselini Gönderiniz?