Yoltaş Asfalt Zemin Uygulamaları

Renkli Desenli Asfalt

Renkli Desenli Asfalt

Desenli asfaltın şık görünümü büyük avantaj, diğer bir avantajı ise desenli asfalt uygulamasının yapıldığı alanın altına su almamasıdır.

Desenli asfalt uygulaması yapılan yerlerde yağmur yağdığı zaman derzlerden su kanalına doğru istediğiniz yere akıntıyı yönlendirebiliyorsunuz."

Çelik şablonlara yapılan baskı ile yapılan bu işlem asfalt kaplamanıza farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Farklı desen çeşitleri ile asfalt kaplamanızı daha farklı ve modern bir görünüm elde edilmektedir. 

Uygulama tamamlandığında oluşturduğu homojen yapısı sayesinde göze hoş gelen ve boşluksuz yapısı sayesinde su geçirgenliğin olmaması nedeniyle uzun ömürlü bir yapıya sahiptir ve bu nedenle son yıllarda yoğunlukla tercih edilmektedir. Altına su geçirmeyen bu yapı kaplamanın altındaki zeminde göçüklere meydan vermemesi nedeniyle uzun yıllar kullanılabilmektedir. 

Ayrıca bu yapının üzerinin asfalt boyası ile boyanarak elde edilen renkli desenli asfalt ile daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Asfalt boyası ile boyanan bu yüzey asfalt kaplamanızın yüzeyinde oluşabilecek çatlaklara da engel olmaktadır. İlerleyen zamanlarda herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde tekrar boyayabilirsiniz. Uygulamasını yaptığımız renkli desenli asfalt kaplamanızı en uygun bütçe ve en profesyonel ekiplerimiz ile tamamlayarak projelerinize değer katmaya devam ediyoruz. 

Desenli Asfalt Boyasının Başlıca

Özel çimento ile akrilik reçine esaslı boya asfalta iyice yapıştığından kolay kolay asfaltın üzerinden çıkmaz ve renkli görünüm yıllarca kalır.

Özel çimentonun içinde bulunan sertleştirici sayesinde, asfalt yüzeyi sertleşir, asfaltın aşınma mukavemeti normal asfalta göre üç kat artar.

Özel boyası sayesinde asfalt -30 derece ile, +70 derece sıcaklığa kadar dayanıklılığını muhafaza eder, derzler ilk görünümünü muhafaza eder.

Özel asfalt boyası güneş ışınlarını yansıttığı için asfaltın yakıcı sıcaklığını hissettirmez.

Mevcut asfalt kaplama üzerine uygulanan özel asfalt dolgu macunu ve boya sayesinde yalıtım özelliği ve su izolasyonuda sağlar.

İstenildiğinde üzeri tekrar aynı yada farklı renklerde boyanabilir.

Kaplama boyanın ömrü içindeki polimerler ve doğal malzemelerden dolayı beton ve asfalttan çok daha uzun ömürlüdür.


UYGULAMA GÖRSELLERİ / PROJELER

Proje Alanın Görselini Gönderiniz?