Yoltaş Asfalt Zemin Uygulamaları

Açık ve Kapalı Otopark

Açık ve Kapalı Otopark

İş merkezleri, Alışveriş merkezleri, konutlar, kamu kuruluşlarına ait kapalı otoparkların bütün çizgileme, boyama çalışmaları anahtar teslim yapmaktayız.

Açık ve kapalı otopark uygulamalarında  ekonomik açıdan bakılırsa Asfalt en ekonomik, en dayanıklı ve de en uzun ömürlü zemin kaplama malzemesidir. Bununla beraber YOLTAŞ ASFALT olarak müşterilerimize alternatif çözümler üretmek için yardımcı oluyoruz.. Duvar kolunları çizgiler işaretler de beraberinde uygulanmaktadır..

Kapalı Otoparklarınızı klasik asfalt veya renkli asfalt ile kaplayıp, yapınıza artı bir değer katabilirsiniz. Böylelikle otoparkınız tozdan ve kirden arınmış, şık ve dekoratif bir görüntüye sahip olabilir.

Kapalı ve Açık Otoparklarda Asfalt Uygulamanın Avantajları

- Estetik bir görüntü kazandırır.
- Ekonomiktir.
- Süratli uygulama imkânı tanır.
- Dayanıklı ve güvenlidir.

Kapalı Otopark Uygulamaları
Duvarlar ve kolonların zebra tarama, çavuş tarama uygulamaları, park yerlerin numarataj uygulamaları, yönlendirme okları, zemin yazıları, yaya yolları uzman boya ekibimiz tarafında modern tasarımlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilir. Talebe göre soğuk yol boyası ve çift kompenantlı boya ile birinci sınıf işçilikle iş teslimi gerçekleştirilir. 

Açık Otopark Uygulamaları
Konut siteleri ve apartmanlar, İş Merkezleri, Alışveriş merkezlerine ait açık otoparklardaki park yerlerinin yönlendirme ve çizgileme uygulamaları Yoltaş Asfaltın uzman ekibi tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Düzenli olarak boyanması gereken sahaların periyodik boyama işlemleri program dahilinde gerçekleştirilerek işletmelere zaman kazandırılır ve ekipman/personel maliyetinden tasarruf etmeleri sağlanır. Açık Otopark alanları projelendirilerek maksimum araç yerleşimi sağlanır. Standartlara uygun metraj ile kazalar önlenir, güvenli bir otopark trafiği hayata geçirilir. 


UYGULAMA GÖRSELLERİ / PROJELER

Proje Alanın Görselini Gönderiniz?